ЖК Nordica Residence – ваш скандинавський стиль життя

28.08.2020

Під час проектування житлового комплексу Nordica Residence ми врахували принципи скандинавського стилю життя. У скандинавських країн є кілька власних термінів, які означають певні процеси, дії чи поняття, які притаманні лише північним народам. Ось три принципи життя по-скандинавськи:

Лагом. Лагом займає більшу частину шведської культури. Ця філософія про помірність: «Не занадто мало. Не дуже багато. А рівно стільки, скільки потрібно». Це єдине слово втілює всю шведську соціально-демократичну філософію життя: все повинні мати стільки, скільки їм необхідно, але не дуже багато.

Люкке. Перекладається з данського, як «щастя». Ось як описав люкке Майк Вікінг у своїй книзі «Lykke. У пошуках секретів найщасливіших людей»:

«Копенгаген – це, мабуть, місце, де Люкке проявляється найкраще в світі. О п’ятій вечора все люди йдуть з роботи, їдуть додому на велосипедах,  дві години грають з дітьми, потім виходять на вулицю, щоб зробити добру справу для якогось незнайомця… Потім вони запалюють п’ять свічок і сідають дивитися скандинавський нуарний трилер…»

Сісу. Слово “sisu” походить від фінського кореня, що означає «внутрішній». У фінській культурі воно означає стійкість та цілеспрямованість. Сісу – це не хвилинна хоробрість, а вміння підтримувати в собі сміливість. Іноді такий світогляд називають завзятістю й витримкою. Це форма сміливості, яка проявляється в ситуаціях, коли люди досягають успіху всупереч перешкодам.

ЖК Nordica Residence – це стримано-вишуканий комплекс, де ви матимете все, що необхідно. Ми створюємо світогляд у найкращих скандинавських традиціях, а майбутні мешканці точно відчують тут «люкке». Водночас ЖК Nordica Residence – це про прогрес, саме тому ми не боїмося експериментувати та започатковувати власні традиції та звички. Чекаємо на вас у відділах продажу.