ЖК Nordica Residence: прогресивний, кофмортний, безпечний

30.08.2020

Новий житловий комплекс  Nordica Residence – безпечний та стримано-вишуканий, в ньому ви знайдете абсолютно все для комфортного та прогресивного життя в центрі місті.

Комплекс не лише відтворює скандинавський архітектурний стиль, це ще й функціональний підхід до проектування житла. Серед основних переваг ЖК варто звернути увагу на майбутній внутрішній двір, який спроектований за принципом громадського простору – для людей, а не машин, завдяки підземному паркінгу, в якому буде зарядна станція для екомобілів.

Для відпочинку та затишку ми передбачили унікальний лаунж-простір, розташований на даху будинку.

Для дітей також будуть створені всі умови – дитячі майданчики зі скелею для лазіння та затишний іграшковий норвезький будиночок.Водночас, батьки можуть не хвилюватись – на території комплексу передбачено будівництво дитячого садочку на 80 місць.

Розвинена внутрішня інфраструктура дозволить майбутнім мешканцям забезпечити всі побутові та дозвільні потреби, адже тут будуть: салони краси, магазини, кафе.

За безпеку ЖК Nordica Residence відповідатимуть охорона та системи відеоспостереження. Крім того, ми передбачили систему контролю в’їзду автомобілів на територію.

Водночас, як у прогресивних скандинавів, у нашому комплексі буде система «Розумний дім», яка автоматизує контроль за раціональним використанням ресурсів систем та забезпечить безперебійну роботу інженерних систем.